Kategorie

sprzęt wspinaczkowy

Arborystyka – profesjonalny sprzęt arborystyczny - RATwork

Arborystyka, to dyscyplina praktyczna zajmująca się badaniem oraz dbaniem o florę. To właśnie dzięki wysiłkowi ludzi uprawiającym to zajęcie - arborystom możemy zgłębić ukryte przez wiele lat sekrety otaczającej nas natury, o których do tej pory mogliśmy tylko snuć teorie. Jednak arboryści, to nie tylko naukowcy - to także pracownicy fizyczni, dbający o zdrowie zielonych płuc naszej planety Ziemii. Nazywani niegdyś chirurgami drzew koncentrują się na utrzymywaniu drzew i krzewów w krajobrazie kulturowym, a więc w parkach, ogrodach oraz innych terenach zieleni.

Specyfika ich pracy wymaga często od arborystów pracy na dużych wysokościach, dlatego znajdą oni w sklepie RATwork bogaty wybór akcesoriów oraz sprzętu przeznaczonego do wykonywania tego zawodu. Nasza firma na pierwszym miejscu stawia jakość wykonania oraz trwałość produktów zawartych w asortymencie, dlatego możemy zagwarantować, że sprzęt arborystyczny zakupiony w RATwork spełni wszelkie oczekiwania oraz posłuży naszym klientom wiele długich lat.

Sortuj według:
Bloczek Petzl TWIN

Bloczek Petzl TWIN

480.00 pln
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij