Kategorie

sprzęt wspinaczkowy

Aktualne promocje

P R O M O C J E

Ekspres Climbing Technology Lime Set PAD 17cm silver

Ekspres Climbing Technology Lime Set PAD 17cm silver
Cena: 44.50
Cena netto: 36.18 zł
Ilość sztuk:
Ekspres Climbing Technology Lime Set PAD 17cm silver

Ekspres Climbing Technology Lime Set PAD 17cm silver

Sprawdzony ekspres wspinaczkowy Climbing Technology Lime Set PAD to dwa zaawansowane karabinki o klasycznych wymiarach połączone wytrzymałą taśmą PAD. 

Klasyczne ekspresy z wytrzymałą taśmą PAD, które sprawdzą się podczas większości aktywności w skałach. Najnowsza wersja karabinków Lime to połączenie ergonomii i lekkości. Bezząbkowy system Catch-Free odpowiada za bezproblemowe wpinanie i wypinanie ekspresów. Karabinki bardzo dobrze leżą w dłoni, co w połączeniu z taśmą PAD zapewnia wygodę i sprawia, że wpinanie kolejnych ekspresów jest czystą przyjemnością. Ekspres wyposażono w string zabezpieczający gięty karabinek przed niekorzystnym obracaniem się. 

Specjalne profilowanie u zakończenia zamka, pozwala osiągnąć identyczny efekt jego blokowania jak klasyczny "ząbek", sprawia jednak, że obsługa karabinka jest znacznie płynniejsza w momentach wpinania czy wypinania lin, taśm, repów, kości itp. Zamek CF nie haczy się i nie utrudnia manipulacji sprzętowych.

Dane techniczne:
• Waga: ok. 102 g
• Karabinek gięty: 98 x 57 mm
• Karabinek prosty: 98 x 57 mm
• Patenty: Catch-free
• Taśma: PAD 16mm - 17cm
• Wytrzymałość karabinka:  23.8.8 / 23.8.8 kN
• Wytrzymałość taśmy: 25 kN  

Certyfikacja taśmy: EN 566, CE 0333, UIAA

Uwaga: String może występować w innym kolorze / kształcie (model FIXIT)

 

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij