Kategorie

sprzęt wspinaczkowy

Aktualne promocje

P R O M O C J E

Karabinek Climbing Technology LARGE CF TG

Karabinek Climbing Technology LARGE CF TG
Cena: 48.60
Cena netto: 39.51 zł
Ilość sztuk:
Karabinek Climbing Technology LARGE CF TG

Karabinek Climbing Technology Large TG (2C46500 XTB)

Kuty z lekkiego stopu karabinek, opracowany do użytku przy ekstremalnych obciążeniach z automatycznym zamkiem.

• Jest to karabinek o bardzo szerokim spektrum zastosowań. Jeżeli szukasz dużej wytrzymałości 30 kN to jest to propozycja dla Ciebie.
• Właśnie kombinacja tych dwóch atrybutów – wytrzymałości i rozmiarów czyni go karabinkiem idealnym do wspinaczki czy prac na wysokościach. Manewrowanie karabinkiem, wpinanie nawet większej ilości pętli i sprzętu nie będzie stanowić żadnego problemu przy prześwicie 40mm!
• Potrójny system zabezpieczenia zamka TRIPLE LOCK zapewnia maksymalne bezpieczeństwo. By otworzyć zamek należy: 1 - przesunąć w górę tuleję, 2 - przekręcić, 3 - otworzyć zamek poprzez docisk. Przy tych rozmiarach karabinka jest to bardzo łatwe i wygodne gdyż można to wykonać jedną ręką nawet w rękawicach.
• Catch-Free to specjalne profilowanie u zakończenia zamka. Pozwala osiągnąć identyczny efekt jego blokowania jak klasyczny "ząbek", sprawia jednak, że obsługa karabinka jest znacznie płynniejsza w momentach wpinania czy wypinania lin, taśm, repów, kości itp. Zamek CF nie haczy się i nie utrudnia manipulacji sprzętowych.


Ciężar: 98 g
Wytrzymałość:
               oś podłużna: 30kN
            oś poprzeczna:  8kN
   z otwartym zamkiem:  11kN
Wymiary: 119 x 77 mm
Prześwit: 26 mm

Certyfikacja: UIAA, CE 0333, EN 12275, EN 362

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij