Kategorie

sprzęt wspinaczkowy

Karabinek Climbing Technology LARGE STEEL SG

Karabinek Climbing Technology  LARGE STEEL SG
Cena: 58.00
Cena netto: 47.15 zł
Ilość sztuk:
Karabinek Climbing Technology  LARGE STEEL SGKarabinek Climbing Technology  LARGE STEEL SG

Karabinek Climbing Technology  Large Steel CF SG

O wszechstronnym zastosowaniu i kolosalnej wytrzymałości 50kN! Hartowana stal cynkowana.

• Jest to karabinek o bardzo szerokim spektrum zastosowań. Jeżeli szukasz ogromnej wytrzymałości 50 kN przy zamkniętym i 20 kN przy otwartym zamku! i prześwicie 40mm! - to jest to propozycja dla Ciebie.
• Właśnie kombinacja tych dwóch atrybutów – wytrzymałości i rozmiarów czyni go karabinkiem idealnym do prac na wysokościach. Manewrowanie karabinkiem, wpinanie nawet większej ilości pętli i sprzętu nie będzie stanowić żadnego problemu!
• System zabezpieczenia zamka SCREW GATE zapewnia duże bezpieczeństwo. By otworzyć zamek należy odkręcić tuleję i otworzyć poprzez docisk.
• Catch-Free to specjalne profilowanie u zakończenia zamka. Pozwala osiągnąć identyczny efekt jego blokowania jak klasyczny "ząbek", sprawia jednak, że obsługa karabinka jest znacznie płynniejsza w momentach wpinania czy wypinania lin, taśm, repów, kości itp. Zamek CF nie haczy się i nie utrudnia manipulacji sprzętowych.


Ciężar: 253 g
Wytrzymałość:
               oś podłużna: 50kN
            oś poprzeczna:  15kN
   z otwartym zamkiem:  20kN
Wymiary: 119 x 77 mm
Prześwit: 25 mm

Certyfikacja: CE 0639, EN 362 typ B, EN 362 typ M

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij