Kategorie

sprzęt wspinaczkowy

Aktualne promocje

P R O M O C J E

Karabinek Climbing Technology SNAPPY CF TG silver

Karabinek Climbing Technology SNAPPY CF TG silver
Cena: 49.00
Cena netto: 39.84 zł
Ilość sztuk:
Karabinek Climbing Technology SNAPPY CF TG silver

Karabinek Climbing Technology Snappy CF TG (Triplex) silver

dealny do użycia z wszelkimi przyrządami asekuracyjnymi i zjazdowymi, lekki i kompaktowy. Automatyczna blokada zamka całkowicie eliminuje ryzyko pozostawienia karabinka niezabezpieczonego. Dodatkowy ruch potrzebny do otwarcia zamka w stosunku do typowego (odciągnięcie „śruby” do góry przed przekręceniem) zapewnia jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa użytkowania karabinka. Ponadto zastosowanie bezząbkowego systemu Catch Free zapobiega przypadkowemu haczeniu o inne szpeiwo (jak kości, friendy itp.)

• Triplex to automatycznie zamykający się zamek, dzięki któremu nie można zapomnieć o zabezpieczeniu karabinka. Od dobrze znanej już opcji Twist-Lock różni go podwójne zabezpieczenie. Dzięki niemu, przypadkowe otwarcie zamka jest praktycznie niemożliwe! Jest przy tym równie łatwy i płynny w obsłudze i do wprawy dochodzi się już po kilku próbach. Karabinki z zamkiem Triplex znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba zapewnienia maksymalnego poziomu pewności i bezpieczeństwa.

• Catch-Free to specjalne profilowanie u zakończenia zamka. Pozwala osiągnąć identyczny efekt jego blokowania jak klasyczny "ząbek", sprawia jednak, że obsługa karabinka jest znacznie płynniejsza w momentach wpinania czy wypinania lin, taśm, repów, kości itp. Zamek CF nie haczy się i nie utrudnia manipulacji sprzętowych.

Ciężar: 90 g
Wytrzymałość:
               oś podłużna: 23kN
            oś poprzeczna:  8kN
   z otwartym zamkiem:  9kN
Prześwit: 21 mm

Certyfikacja: CE 0333, EN 12275, EN 362 typ H, UIAA.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij