Kategorie

sprzęt wspinaczkowy

Karabinek Climbing Technology SNAPPY STEEL CF TG

Karabinek Climbing Technology SNAPPY STEEL CF TG
Cena: 57.50
Cena netto: 46.75 zł
Ilość sztuk:
Karabinek Climbing Technology SNAPPY STEEL CF TG

Karabinek Climbing Technology Snappy Steel CF TG (Triplex) (3C4610A)

Stalowy karabinek bezząbkowy w wersji z zamkiem typu Triplex. Stal cynkowana.

• Triplex to automatycznie zamykający się zamek, dzięki któremu nie można zapomnieć o zabezpieczeniu karabinka. Od dobrze znanej już opcji Twist-Lock różni go podwójne zabezpieczenie. Dzięki niemu, przypadkowe otwarcie zamka jest praktycznie niemożliwe! Jest przy tym równie łatwy i płynny w obsłudze i do wprawy dochodzi się już po kilku próbach. Karabinki z zamkiem Triplex znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba zapewnienia maksymalnego poziomu pewności i bezpieczeństwa.

• Catch-Free to specjalne profilowanie u zakończenia zamka. Pozwala osiągnąć identyczny efekt jego blokowania jak klasyczny "ząbek", sprawia jednak, że obsługa karabinka jest znacznie płynniejsza w momentach wpinania czy wypinania lin, taśm, repów, kości itp. Zamek CF nie haczy się i nie utrudnia manipulacji sprzętowych.

Ciężar: 250 g
Wytrzymałość:
               oś podłużna: 40kN
            oś poprzeczna:  15kN
   z otwartym zamkiem:  15kN
Prześwit: 22 mm

Certyfikacja: CE 0333, EN 12275, EN 362 typ H, UIAA.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij