Kategorie

sprzęt wspinaczkowy

Aktualne promocje

P R O M O C J E

Kubek Termiczny Esbit Thermo Mug Black

Kubek Termiczny Esbit Thermo Mug Black
Cena: 78.50
Cena netto: 63.82 zł
Ilość sztuk:
Kubek Termiczny Esbit Thermo Mug Black

Kubek Termiczny Esbit Thermo Mug Black

Rewolucyjny kubek termiczny z automatyczną blokadą, za pomocą której jednym naciśnięciem szczelnie zamkniesz gorący napój.

Kubek termiczny wykonany z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Dzięki podwójnym ściankom temperatura napoju, niezależnie czy jest to gorąca herbata czy zimny napój izotoniczny, będzie utrzymywana jeszcze przez długi czas po jego wlaniu. Zewnętrzna powierzchnia kubka pokryta jest warstwą antypoślizgową, która zabezpiecza przed przypadkowym wypuszczeniem, kiedy trzymasz go w rękawiczce czy zmarzniętej dłoni. Doskonałym rozwiązaniem jest tutaj nakrętka z ustnikiem, która posiada przycisk blokujący przepływ płynu. Rozwiązanie to jest dobrze znane z termosów; zapobiega rozlewaniu, które było częste w czasie uciążliwego odkręcania tradycyjnych korków. Wysoko wysunięty i profilowany ustnik ułatwia spożywanie napojów. Wąski profil kubka u dołu ułatwia trzymanie w dłoni i pozwala na dopasowanie do większości uchwytów samochodowych. Od spodu znajduje się antypoślizgowa podkładka, która również chroni kubek przed uderzeniami o podłoże.

Dane techniczne:
• 
Wykonany z wysokogatunkowej stali nierdzewnej
• Korek z automatyczną blokadą
• Podwójne ścianki
• Zewnętrzna strona pokryta antypoślizgową powłoką
• Antypoślizgowa podkładka
• Wysunięty, profilowany ustnik
• 
Pojemność 375 ml

 

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij