Kategorie

sprzęt wspinaczkowy

Aktualne promocje

P R O M O C J E

Lonża Climbing Technology Top Shell Spring

Lonża Climbing Technology Top Shell Spring
Cena: 328.99
Cena netto: 267.47 zł
Ilość sztuk:
Lonża Climbing Technology Top Shell Spring

Produkt niedostępny

Lonża Climbing Technology Top Shell Spring

Praktyczna lonża na via ferraty Top Shell Spring świetnie spisująca się zarówno doświadczonym miłośnikom gór, jak i osobom zaczynających dopiero swoją przygodę z ubezpieczonymi drogami.

Dopracowana konstrukcja, która zapewni bezpieczeństwo i wygodę na drogach typu via ferrata.
Za wygodę użytkowania odpowiadają łatwe w obsłudze karabinki z podwójnym zabezpieczeniem. Ich otwieranie jest intuicyjne i nawet początkującym użytkownikom przepinanie lonży nie powinno sprawiać problemów. Dodatkowo karabinki posiadają panel zwiększający ich wytrzymałość na przetarcie, co jest szczególnie istotne podczas użytkowania na stalowych linach.

Ramiona lonży Climbing Technology wykonane są z elastycznej taśmy dzięki czemu nie plączą się podczas przepinania i oferują duży zasięg kiedy jest potrzebny. W modelu tym zastosowano rozrywany absorber ze specjalnym znacznikiem, informującym kiedy należy wymienić lonżę po mocnym odpadnięciu. Rozrywana taśma zapewnia odpowiednią amortyzację podczas upadku Model ten optymalnie nadaje się zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych użytkowników.

Lonża dostarczana jest wraz z praktycznym pokrowcem transportowym.

Dopuszczalna łączna waga użytkownika wraz z wyposażeniem to 50-100 kg.

CE 0408, EN 958:2011 RfU 11.099

 

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij