Kategorie

sprzęt wspinaczkowy

Aktualne promocje

P R O M O C J E

Łopata Śnieżna Climbing Technology Snow Digger

Łopata Śnieżna Climbing Technology Snow Digger
Cena: 899.99
Cena netto: 731.70 zł
Ilość sztuk:
Łopata Śnieżna Climbing Technology Snow DiggerŁopata Śnieżna Climbing Technology Snow Digger

Łopata Śnieżna Climbing Technology Snow Digger

Produkt niedostępny

Niezawodna podczas zimowych zmagań w górach łopata lawinowa wykonana ze stopów lekkich.

Fantastyczna łopata lawinowa, która pozwoli Ci szybko dotrzeć do osób zasypanych przez lawinę. Kompaktowa budowa i nieduża waga świetnie sprawdzą się podczas wszystkich wyjść w tereny zagrożone zejściem lawin.

 Łopata Climbing Technology to wytrzymała konstrukcja, która dobrze leży w ręce. System szybkiego rozkładania pozwala błyskawicznie przygotować ją do pracy. Sam trzonek jest składany, a nawet można go całkowicie odłączyć, co znacznie zmniejsza wymiary transportowe łopaty.

 Wytrzymała szufla jest dość pojemna i zapewnia sprawne odgarnianie śniegu. Zastosowane w niej otwory pozwalają w skrajnych sytuacjach wykorzystać ją w roli deadmana. Prosta i mocna krawędź pozwala z kolei na przebijanie się nawet przez twardy, zbity śnieg. Dla wygody użytkownika łopatę Snow Digger wyposażono w uchwyt T-kształtny pozwalający lepiej ją chwycić podczas kopania.

Model Climbing Technology Snow Digger to kompaktowa łopata śnieżna, która sprawdzi się podczas zimowej eksploracji gór, zarówno na nartach, jak i pieszo, nie obciążając zbytnio plecaka.

Łopata została wyprodukowana we Włoszech.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij