Kategorie

sprzęt wspinaczkowy

O nas

RatWork S.C. Rope Access Technician
Specjalistyczny Sklep Alpinistyczny


Witamy serdecznie.

    Sklep RATwork.pl między innymi powstał z myślą o tych, którzy wykonują różnego rodzaju prace charakteryzujące się ryzykiem upadku z wysokości. Wychodząc naprzeciw ścisłym normom, zasadom zachowania bezpieczeństwa oraz ochrony zdrowia, pragniemy zaoferować Państwu certyfikowany sprzęt znanych i cenionych producentów, ułatwiający wszelkie czynności w miejscach o trudnym dostępie. Sprzęt ten, używany zgodnie z przeznaczeniem gwarantuje pełne bezpieczeństwo i komfort zarówno fizyczny jak i psychiczny czyli cechy, które są nieodłącznym elementem rzetelnego wykonania wyznaczonych zadań.

Witamy wspinających się!

     Jeśli przeciwstawiasz się  grawitacji, a słowo ,,droga” kojarzy się już nie tylko z jezdnią czy chodnikiem, lub przemierzasz strome szlaki górskie, to właśnie dla Ciebie w RATwork.pl  powstał dział sprzętu wspinaczkowego! W sklepie między innymi kaski, liny, uprzęże, ekspresy, magnezja, przyrządy asekuracyjne, worki i torby. Wciąż poszerzamy naszą ofertę zwracając uwagę na Twoje jak i innych wspinaczy potrzeby, starając się jednocześnie, by oferowany przez nas sprzęt zapewnił Ci bezpieczeństwo, spełniał normy i posiadał odpowiednią certyfikację.

Prace wysokościowe często wiążą się z podwyższonym stresem. W takich momentach bardzo łatwo zapomnieć o właściwym przygotowaniu i zabezpieczeniu się. Brak odpowiedniej asekuracji może być przyczyną poważnego uszczerbku na zdrowiu, a w najgorszym wypadku nawet śmierci. Sytuacje pojawiające się podczas tego typu prac są losowe i bardzo trudne do przewidzenia, dlatego szczerze zachęcamy do ówczesnego zapoznania się z możliwościami i sposobami asekuracji jakimi dziś dysponujemy oraz świadomego korzystania z nich.

Prawidłowe działanie przyrządów asekuracyjnych jest o tyle istotne o ile mocna jest nasza cierpliwość. Niestety na rynku wciąż pojawiają się zamienniki posiadające odpowiednią certyfikację, lecz podczas użytkowania ujawniają swoją toporność powodując naszą irytację oraz ogólną niechęć. Przestrzegamy osoby niecierpliwe, które cenią sobie lekkość pracy przyrządów i zapewniamy o wysokiej jakości towarów z naszej oferty.

Pełna oferta, szczegółowe opisy oraz aktualne ceny znajdą państwo na naszej stronie internetowej pod adresem www.ratwork.pl


RATwork.pl

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij