Kategorie

sprzęt wspinaczkowy

Aktualne promocje

P R O M O C J E

Przyrząd Camp MATIK

Przyrząd Camp MATIK
Cena: 399.99
Cena netto: 325.20 zł
Ilość sztuk:
Przyrząd Camp MATIKPrzyrząd Camp MATIKPrzyrząd Camp MATIK

Przyrząd Camp Matik

Najnowszy przyrząd asekuracyjny od firmy Camp został zaprojektowany na potrzeby wspinaczki sportowej, przeznaczonej dla lin pojedynczych o średnicach do 10,2 mm. Producenci zaznaczyli, iż optymalna średnica liny, przy której przyrząd będzie najlepiej pracował to 8,6 mm a 9,6 mm.

• Praca na Matiku jest bardzo intuicyjna, poradzą sobie z nim nawet najmłodsi wspinacze.
• Dzięki innowacyjnej konstrukcji, fantastycznie pracuje przy podawaniu liny prowadzącemu, a jej wybieranie jest intuicyjne i bezproblemowe.
• Blokowanie liny w razie odpadnięcia prowadzącego jest bardzo łatwe z możliwością zdynamizowania asekuracji, szczególnie na cieńszej linie.
• Opuszczanie partnera i zjazd dzięki nowemu rozwiązaniu dźwigni odblokowującej nie wymaga użycia siły i pozwala na płynną regulację hamowania.
• Przy zbyt mocnym nacisku "wajchy" i za szybkim opuszczaniu lub zjeździe MATIK  blokuje się, jest to bezpieczna funkcja antypaniczna.

Ciężar: 276 g
Najlepsza praca na średnicach lin: 8,6-9,6 mm
Maksymalna średnica liny: 10,2 mm

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij