Kategorie

sprzęt wspinaczkowy

Aktualne promocje

P R O M O C J E

Raczki Turystyczne Climbing Technology Mini Crampon 6P

Raczki Turystyczne Climbing Technology Mini Crampon 6P
Cena: 148.50
Cena netto: 120.73 zł
Ilość sztuk:
Raczki Turystyczne Climbing Technology Mini Crampon 6P

Raczki Turystyczne Climbing Technology Mini Crampon 6P

Produkt aktualnie niedostępny  


Mini Crampon 6P firmy Climbing Technology to sześciozębne raczki turystyczne, które sprawdzą się podczas łatwiejszych podejść i zejść. Zapewnią optymalną przyczepność na oblodzonych i zaśnieżonych szlakach. 

Raczki turystyczne CT Mini Crampon 6P sprawdzą się idealnie podczas zimowych wycieczek w górach, gdzie przejście bardziej wymagającego fragmentu drogi jedynie w butach może być utrudnione. Są one świetną alternatywą dla standardowych raków i spełnią oczekiwania stawiane przez osoby, które wybierają się na wycieczki w łatwiejszych pasmach górskich. 

Model Mini Crampon 6p to sześciozębne raczki o kompaktowych wymiarach i prostej konstrukcji, wykonane z wytrzymałej stali. Duży zakres regulacji szerokości oraz niezwykła prostota zamocowania ich za pomocą pasków, pozwoli na użytkowanie raczków z każdym typem obuwia. Mniejsze ząbki od strony podeszwy buta zapewniają jego stabilizację, a podkładki przeciwśnieżne zapobiegają gromadzeniu się nadmiernej ilości śniegu. Za bardzo dobrą przyczepność na oblodzonej i zaśnieżonej powierzchni odpowiada 6 zębów o długości ok. 3 cm. 

Raczki zostały wyprodukowane we włoskiej fabryce Climbing Technology, co zapewnia wysoką jakość wykonania i niezawodność. 

Najważniejsze cechy:
- Zajmują niewiele miejsca po spakowaniu, pasują do każdego typu obuwia
- Wykonane z wytrzymałej stali
- Wyposażone w 6 zębów
- Regulowane paski
- Możliwość regulacji szerokości raczków
- Ząbki od strony podeszwy zapewnią stabilne zamocowanie raczków
- Wyposażone w podkładki przeciwśnieżne
- Waga (para): ok. 524 g

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij