Kategorie

sprzęt wspinaczkowy

Aktualne promocje

P R O M O C J E

Raki Automatyczne Climbing Technology NUPTSE EVO

Raki Automatyczne Climbing Technology NUPTSE EVO
Cena: 400.00
Cena netto: 325.20 zł
Ilość sztuk:
Raki Automatyczne Climbing Technology NUPTSE EVO

Raki Automatyczne Climbing Technology Nuptse Evo

Jeden z najpopularniejszych modeli raków w nowej, udoskonalonej wersji. Z powodzeniem używane zarówno przez początkujących turystów, jak i bardziej zaawansowanych zdobywców gór. Model posiada szerokie spektrum zastosowań, od turystyki wysokogórskiej po wyprawy na lodowce.

• Najnowsze wcielenie raków- Nuptse EVO, wykonano z wysokiej jakości stali hartowanej. Wyposażono je w 12 zębów osadzonych na ramowej konstrukcji. Pozwoliło to osiągnąć odpowiednią sztywność potrzebną na lodzie oraz wyjątkowo zmrożonym śniegu.  Zmianie uległ nieco kształt przednich zębów, które są teraz agresywniejsze. Cała konstrukcja jest na tyle szeroka, że zachowuje stabilność nawet na bardziej miękkim śniegu. Przed jego akumulacją pod rakami chronią załączone podkładki przeciwśnieżne, w nowej wersji wykonane z bardziej elastycznego, wyjątkowo odpornego na mróz materiału.
• W modelu tym zastosowano zmodyfikowany system regulacji rozmiaru. Dodano w nim dźwignię, którą można łatwo unieść i dopasować długość raków do konkretnego rozmiaru butów. Można to z łatwością wykonać na szlaku.
• Szeroki zakres regulacji w rozmiarach 36-47.
• Zastosowane koszyki bardzo dobrze dopasowują się do butów.
• Elastyczny materiał pozwala zlikwidować zbędny luz i świetnie spisuje się podczas mrozów.
• Dzięki odpowiednio dobranemu kształtowi możliwe jest złożenie raków na czas transportu do niewielkich wymiarów. Załączony w zestawie pokrowiec uchroni resztę ekwipunku przed uszkodzeniem.

Cena za parę.

Ciężar: 945 g
Pokrowiec: W komplecie
Podkładki: W komplecie
Ilość zębów: 12
Zakres regulacji: 36 - 47
Materiał:  paski poliuretanowe, stal hartowana
Przednie zęby: Stałe

Certyfikacja: EN 893, CE T0333, UIAA

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij