Kategorie

sprzęt wspinaczkowy

Sprzęt wspinaczkowy do wspinaczki górskiej - RATwork

Wspinaczka - czy to rekreacyjna, czy profesjonalna jest niezwykle ciekawym oraz ekscytującym sportem. Podczas wspinaczki wykorzystuje się niemal każdy z pięciu zmysłów, a zaangażowanie wszystkich partii mięśni sprawia, że uczęszczanie na siłownię przestaje być konieczne. Wielu amatorów wrażeń wybiera tę dyscyplinę, jako sposób na relaks oraz źródło adrenaliny. Niezwykle ważnym podczas uprawiania tego sportu jednak jest odpowiednie wyposażenie oraz zabezpieczenie śmiałka.

Nasza firma stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w związku z czym oferuje sprzęt do wspinaczki najwyższej jakości wykonania - dzięki naszemu doświadczeniu możecie Państwo zaufać oferowanym przez sklep RATwork produktom. Szeroki wachlarz produktów obejmuje sprzęt wspinaczkowy oraz akcesoria alpinistyczne produkowane przez wiodących producentów, uznanych nie tylko przez rodzimych wspinaczy, ale i alpinistów z całego świata. Nasze przywiązanie do jakości oraz niewygórowane ceny są gwarantem zadowolenia z oferty naszego sklepu.

Sortuj według:
Kotwa Petzl BATINOX

Kotwa Petzl BATINOX

130.00 pln
Płytka Petzl PAW M

Płytka Petzl PAW M

202.00 pln
Płytka Petzl PAW S

Płytka Petzl PAW S

135.00 pln
Czekan Camp NEVE

Czekan Camp NEVE

224.00 pln
Uprząż Petzl LUNA

Uprząż Petzl LUNA

349.00 pln
Plecak Camp ROX 40L

Plecak Camp ROX 40L

179.00 pln
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij