Kategorie

sprzęt wspinaczkowy

String Climbing Technology Fixit S

String Climbing Technology Fixit S
Cena: 4.99
Cena netto: 4.06 zł
Ilość sztuk:
Kolor:
String Climbing Technology Fixit SString Climbing Technology Fixit SString Climbing Technology Fixit SString Climbing Technology Fixit SString Climbing Technology Fixit SString Climbing Technology Fixit SString Climbing Technology Fixit S

String Climbing Technology Fixit S

Rewelacyjne rozwiązanie stabilizujące dolny karabinek w ekspresie wspinaczkowym i dodatkowo chroniące taśmę przed szybkim przetarciem.

Climbing Technology Fixit to opatentowane rozwiązanie zwiększające wygodę i bezpieczeństwo korzystania z ekspresów wspinaczkowych. Specjalnie opracowany przez włoskiego producenta kształt gumowego stabilizatora zapewnia optymalne pozycjonowanie dolnego karabinka względem taśmy. Dzięki temu nie nastąpi jego niespodziewane przekręcenie się czy ustawienie pod złym kątem. Całość jest optymalnie dopasowana dzięki dwóm dostępnym rozmiarom, dobieranym w zależności od szerokości taśmy.

Fixit spełnia również dodatkową funkcję ochraniacza, który minimalizuje ryzyko szybkiego przetarcia taśmy o skałę, co pozwala na dłuższe i bezpieczniejsze użytkowanie tasiemki. Innowacyjny kształt sprawia, że jest to jedno z najlepszych zabezpieczeń dolnego karabinka dostępnych na rynku.

Fixit rozmiar S dla tasiemek o szerokości ok. 10-13 mm

Dostępne kolory:
- zielony
- czarny

 

 

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij