Kategorie

sprzęt wspinaczkowy

Uprząż Climbing Technology EXPLORER

Uprząż Climbing Technology EXPLORER
Cena: 230.00
Cena netto: 186.99 zł
Ilość sztuk:
Rozmiar:
Uprząż Climbing Technology EXPLORERUprząż Climbing Technology EXPLORER

Uprząż Climbing Technology Explorer (7H132)

Wszechstronna uprząż, która doskonale spisze się w parku linowym i na via ferracie, ale może być także z powodzeniem wykorzystywana podczas wspinaczki skalnej.

• Bardzo prosta w obsłudze uprząż, która będzie idealnym wyborem dla osoby początkującej, ale zadowoli też bardziej doświadczonych użytkowników.
• Wykonana z niezawodnych i wytrzymałych materiałów, które gwarantują długie użytkowanie.
• Prosta budowa zapewnia bezpieczeństwo i nie rozprasza użytkownika, skupiając uwagę na najistotniejszych elementach dopasowania uprzęży.
• Łącznik został wyróżniony kolorystycznie ułatwiając przywiązywanie się początkującym we właściwym miejscu. Znajduje się on ponadto nieco wyżej niż w klasycznych uprzężach, dzięki czemu przy odpadnięciu uprząż pozwala na łatwiejsze zachowanie odpowiedniej pozycji - do minimum ograniczone jest ryzyko np. obrócenia do góry nogami.
• Pas biodrowy oraz pętle udowe są wyłożone miękką pianką zwiększającą komfort. Do ich regulacji zastosowano szybkie klamry typu Slide and Lock, które są proste w obsłudze. Dzięki temu dopasowanie uprzęży zajmuje sekundy.
• Model ten posiada również dwie szpejarki na najpotrzebniejsze rzeczy.
• Explorer to super wybór jako uprząż na przykład do parku linowego czy wypraw na via ferratach i nie tylko.

Rozmiar

S-M

M-L

Pas

64-90 cm

80-104 cm

Taśmy udowe

56-66 cm

58-74 cm

Ciężar

375 g

Certyfikacja: CE 0333, EN 12277, UIAA

     
     

e

56-66 cm

58-74 cm

Ciężar

375 g

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij