Kategorie

sprzęt wspinaczkowy

Uprząż Ocun EGO

Uprząż Ocun EGO
Cena: 269.90
Cena netto: 219.43 zł
Ilość sztuk:
Rozmiar:
Uprząż Ocun EGO

Uprząż Ocun EGO

Ultralekka, wygodna uprząż sportowa Ocun Ego, zapinana na jedną klamrę.

• EGO dzięki nowej, unikalnej konstrukcji pozwala równomiernie rozłożyć działające naprężenia. Odbywa się to za pomocą specjalnego systemu tasiemek, znajdujących się pomiędzy poszczególnymi warstwami pasa, w jego centralnej części. Pozwala to rozłożyć działające siły równomiernie, na cały obwód tułowia. Oprócz niewątpliwej poprawy stabilności i bezpieczeństwa, sprawia to również, że cała uprząż staje się niewiarygodnie wygodna w użyciu.
• Poszczególne elementy uprzęży sportowej Ego wykonane są z wysokiej, jakości pianki, która nie traci swoich właściwości nawet po długim czasie użytkowania. Pianka jest oczywiście perforowana, co gwarantuje doskonałą wentylację.
• Od wewnętrznej strony uprząż jest wyłożona syntetyczną skórą - mikrofibrą. To unikalne rozwiązanie zostało zapożyczone z sąsiedniej branży, mianowicie z butów wspinaczkowych. Nie tylko znacząco wpływa na trwałość produktu, ale również sprawia, że uprząż jest wyjątkowo miękka w kontakcie ze skórą. Firma Ocun jako pierwsza zastosowała to nowatorskie rozwiązanie.
• Zastosowany w niej system bezpieczeństwa ISS (Initial Safety System) znacząco zwiększa stabilność oraz eliminuje ryzyko błędnego zapięcia. Dodatkowo - EGO wyposażona jest w cztery, nowatorsko rozwiązane, szpejarki. Szybka klamra ze stali nierdzewnej typu SlideLock pozwala w łatwy i wygodny sposób dopasować uprząż w pasie, bez konieczności dwukrotnego przeplatania.

Imponujące cechy uprzęży jeśli chodzi o wagę i wygodę czynią ją po prostu bezkonkurencyjną.

Ciężar (M): 285 g

Rozmiar

XS

S

M

L

XL

Obwód pasa (cm)

59 - 71

65 - 78

71 - 84

78 - 91

85 - 99

Obwód uda (cm)

47 - 52

51 - 56

55 - 60

60 - 65

65 - 70

Certyfikacja: UIAA, EN 12277 typ C

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij