Kategorie

sprzęt wspinaczkowy

Uprząż Ocun WEBEE 3

Uprząż Ocun WEBEE 3
Cena: 199.99
Cena netto: 162.59 zł
Ilość sztuk:
Rozmiar:
Uprząż Ocun WEBEE 3

Uprząż Ocun WeBee 3

 Jedna z najlżejszych uprzęży na rynku wykonana w technologii WeBee 3D to połączenie lekkości i kosmicznego wyglądu. Model przeznaczony zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych we wspinaczce skałkowej, dla których priorytetem jest niska waga sprzętu.

• W uprzęży zastosowano innowacyjną technologię wykonania pasów. Wykonano je ze specjalnie focun weebee,ormowanej pianki EVA. Trójwymiarowa struktura umożliwia sprawną wentylację, zachowując przy tym odpowiedni poziom amortyzacji oraz optymalne rozłożenie sił działających na uprząż. Taką samą piankę zastosowano zarówno w pasie biodrowym, jak i w pętlach udowych. Zapewniana przez nią niska waga, fantastyczny wygląd oraz łatwe czyszczenie to tylko nieliczne z jej wielu zalet.
• Do zapinania zastosowano szybkie klamry Slide-Lock. Są łatwe w obsłudze i pozwalają błyskawicznie wyregulować rozmiar.
• Podobnie jak w innych uprzężach firmy Ocun, także tutaj zastosowano ISS- Initial Safety System, zwiększający bezpieczeństwo w razie omyłkowego wpięcia jedynie do pasa biodrowego lub pętli udowych.
• Cztery poręczne szpejarki.
• Nie zapomniano również o możliwości regulacji pętli udowych.
• Uprząż Ocun WeBee to nowoczesny i zaawansowany technologicznie sprzęt.

Rozmiar 

M

L

Pas

69-79 cm

73-86 cm

Taśmy udowe

60-64 cm

64-68 cm

Ciężar

330 g

 Certyfikacja: CE EN 12277

     
   

73-86 cm

Taśmy udowe

60-64 cm

64-68 cm

Ciężar

330 g

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij