Kategorie

sprzęt wspinaczkowy

Aktualne promocje

P R O M O C J E

Zestaw Asekuracjny Climbing Technology DOBLE KIT

Zestaw Asekuracjny Climbing Technology DOBLE KIT
Cena: 105.00
Cena netto: 85.37 zł
Ilość sztuk:
Zestaw Asekuracjny Climbing Technology DOBLE KIT

Zestaw Climbing Technology Doble Kit (2K615)

Doskonały zestaw do asekuracji Climbing Technology Doble Kit, niezależnie od poziomu zaawansowania. Wykonany z lekkiego stopu o podwyższonej wytrzymałości. Zaprojektowany do wygodnej asekuracji i długich zjazdów.

• Kubek może być stosowany praktycznie z każdym rodzajem lin - pojedynczymi,  połówkowymi oraz bliźniaczymi. Świetnie pracuje także z linami statycznymi- doskonale nada się więc zarówno jako przyrząd asekuracyjny w skały jak i na ścianę. Jest bardzo odporny na uszkodzenia i co ważne, niesamowicie trwały. Nawet przy intensywnym i częstym użytkowaniu zużywa się bardzo powoli.

Ciężar: 61 g
Wytrzymałość: kN 20

*W zależności od dostawy, kolor kubka może różnić się od pokazanego na zdjęciu

Karabinek HMS Snappy
• Lekki karabinek o wszechstronnym zastosowaniu. Idealny do użycia z półwyblinką, do dynamicznej asekuracji partnera a także do autoasekuracji na stanowisku. Doskonale sprawdza się również z przyrządami zjazdowymi oraz przy podchodzeniu po linie.
• Zakręcany zamek chroni przed przypadkowym otwarciem.

Ciężar karabinka: 88 g
Wytrzymałość: oś podłużna: 23kN

                   oś poprzeczna: 10kN
         przy otwartym zamku: 9kN

Ciężar zestawu: 180 g

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij