Kategorie

sprzęt wspinaczkowy

Aktualne promocje

P R O M O C J E

Zestaw Karabinków Ocun HAWK 5+1

Zestaw Karabinków Ocun HAWK 5+1
Cena: 165.00
Cena netto: 134.15 zł
Ilość sztuk:
Zestaw Karabinków Ocun HAWK 5+1

Zestaw Karabinków Ocun Hawk 5+1

Zestaw minimalistycznych, ultralekkich karabinków o asymetrycznej konstrukcji z zamkiem typu Wire.

Hawk jest najmniejszym, i najlżejszym karabinkiem w nowej kolekcji sprzętu wspinaczkowego znanej i cenionej firmy Ocun. Karabinek „agrafkowy” Hawk jest efektem doskonałej optymalizacji stosunku wagi, niezawodności i wytrzymałości. Swoje wyjątkowe właściwości zawdzięcza kutemu na gorąco, profilowanemu korpusowi z najlepszej jakości stopów lekkich.

Typ zamka Wire ma wiele zalet. Przede wszystkim nie zapycha się zabrudzeniami i nie zamarza w niskich temperaturach, co ma szczególne znaczenie w alpejskich warunkach. Dodatkowo bardzo wygodnie się wpina w niego linę a dzięki niskiej wadze nie otwiera się podczas uderzania o skałę. Wszystko to dodatkowe zalety, poza oczywistą oszczędnością wagi.

Profil karabinka Hawk jest zaprojektowany w taki sposób by nie niszczył lin oraz taśm, które w niego wepniemy. Ergonomiczny kształt korpusu pozwala na bardzo szybkie i pewne wpinki.

Ciężar: 32g
Materiał: Stopy Lekkie
Zamek: Druciany
Prześwit: 25mm
Wymiary: 90x55mm
Wytrzymałość:
              oś podłużna: 24kN
           oś poprzeczna: 8kN
 przy otwartym zamku: 8kN

Certyfikacja: EN 12275 typ B, CE, UIAA

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij