Kategorie

sprzęt wspinaczkowy

Zestew Asekuracyjny Climbing Technology CLICK UP KIT

Zestew Asekuracyjny Climbing Technology CLICK UP KIT
Cena: 194.30
Cena netto: 157.97 zł
Ilość sztuk:
Zestew Asekuracyjny Climbing Technology CLICK UP KITZestew Asekuracyjny Climbing Technology CLICK UP KITZestew Asekuracyjny Climbing Technology CLICK UP KIT

Zestaw Asekuracyjny Climbing Technology Click Up Kit

Nowoczesny przyrząd asekuracyjny z wysokim stopniem bezpieczeństwa.

Click Up to innowacyjny przyrząd asekuracyjny opracowany do wspinaczki sportowej. Jest prosty w obsłudze, a jego innowacyjna konstrukcja posiada funkcje bezpieczeństwa, które uniemożliwiają popełnianie blędów.
Łatwy w obsłudze, intuicyjny i bezpieczny, jest niezwykle lekki i kompaktowy.

Co do jego zalet można wymienić także to, że:
   - pozwala szybko i płynnie wybierać linę,
   - pozwala sprawnie wyłapać upadek przez proste pociągnięcie w dół liny,
   - działa bez konieczności działania na dźwigni i częściach ruchomych.

• Szczególnie nadaje się dla początkujących oraz dzieci, ponieważ jest intuicyjny i bezwypadkowy. Jednym z najnowszych rozwiązań jest to, że w przypadku niewłaściwego korzystania dzięki ClickUp nadal możesz bezpiecznie wyłapać i opuścić swojego partnera dzięki hamującym  wycięciom w kształcie litery V. To jest najbardziej ceniona cecha, ponieważ unika kilka błędów, które mogą wystąpić w czasie stosowania asekuracji podczas wspinaczki, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Click Up  jest dostarczany i musi być używany z właściwym Karabinkiem HMS Concept SGL HC z powlekanego, anodyzowanego i odpornego na zużycie z systemem ACL który zapobiega możliwość poprzecznego obciążenia. Opatentowane i produkowane w całości we Włoszech.

Ciężar: 115 g
Dostępny w dwóch kolorach:
          zielony
(2K645BSLSYD), żółty (2K645BWESYD)

Certyfikacja:
EN 892/dla lin: 8,6 - 10,5 mm/, UIAA, EN 15151-2:2012 typ-2

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij