Kategorie

sprzęt wspinaczkowy

Aktualne promocje

P R O M O C J E

Czekan Climbing Technology ALPIN TOUR

Czekan Climbing Technology ALPIN TOUR
Cena: 211.92 259.00
Cena netto: 172.29 zł
Ilość sztuk:
Rozmiar:
Czekan Climbing Technology ALPIN TOUR

Czekan Alpin Tour od Climbing Technology

Produkt aktualnie niedostępny   

Czekan Alpin Tour przeznaczony do ambitnej turystyki w górach typu alpejskiego. Lekko wyprofilowane stylisko zwiększa siłę z jaką głowica czekana jest wbijana w "beton". Wyprofilowanie ułatwia również używanie czekana do podpierania się na średnio stromych stokach.

  • Czekan Alpin Tour posiada stylisko typu T (podwyższona wytrzymałość na siły zginające) umożliwia zakładanie stanowiska na stromym stoku co jest bardzo istotne dla zaawansowanych turystów i znacznie poszerza zastosowanie czekana.
  • Wykonano je z niezwykle wytrzymałego stopu Light Alloy 7010 UNI 9007-4, który gwarantuje niezawodność w ciężkich, górskich warunkach. Stopy te są coraz częściej wykorzystywane także przy produkcji sprzętu wspinaczkowego. Ich wytrzymałość w niektórych przypadkach przyrównywana jest do stali, jednak przy zachowaniu dużo niższej wagi.
  • Głowica czekana Alpin Tour produkowana z utwardzanej stali.
  • Stylisko zakończone grotem.
  • W komplecie znajduje się pętla naręczna.

Ciężar (60 cm): 512g

Rozmiary :
     0 - 50cm
     1 - 60cm
     2 - 70cm

Certyfikacja: EN 13089:2001-T (czekan techniczny, umożliwiający budowanie stanowisk).

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij