Kategorie

sprzęt wspinaczkowy

Karabinek Climbing Technology LIME WG

Karabinek Climbing Technology LIME WG
Cena: 52.50
Cena netto: 42.68 zł
Ilość sztuk:
Karabinek Climbing Technology LIME WG

Karabinek Climbing Technology Lime CF WG (2C45000 ZZB)

Niewielkie rozmiary tego karabinka sprawiają, że jest on bardzo poręczny i łatwy w manipulacji. Przydatny w wielu sytuacjach, bardzo lekki- powinien obowiązkowo znaleźć się w osobistym zestawie sprzętu.

• System CATCH-FREE pozwala uniknąć problemów z wpinaniem lub wypinaniem karabinka oraz uniemożliwia przypadkowe haczenie o taśmy, repy itp. Zakręcany zamek zapobiega przypadkowemu otwarciu.
• TWIST LOCK - Automatyczny zamek zapobiega niebezpiecznej sytuacji w której zapomnimy zabezpieczyć karabinek (co niestety, może czasem mieć miejsce w przypadku klasycznych karabinków zakręcanych). Jest on przy tym bardzo szybki i łatwy w obsłudze, nie wymaga specjalnej wprawy aby dawał się otwierać jedną ręką w zaledwie sekundę. W celu odblokowania i otwarcia zamka  wystarczy przekręcić „śrubę” o 3/4 obrotu, po jej zwolnieniu, zamek zawsze powróci do pierwotnej pozycji i sam się zabezpieczy.
• Karabinek indywidualnie testowany co gwarantuje pełne bezpieczeństwo.

Ciężar: 50 g
Wytrzymałość:
            oś podłużna: 23kN
         oś poprzeczna:  8kN
przy otwartym zamku: 8kN

Certyfikacja: CE 0333, EN 12275:2013 B, UIAA

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij