Kategorie

sprzęt wspinaczkowy

Łopata Climbing Technology Snow Blade Telescopic

Łopata Climbing Technology Snow Blade Telescopic
Cena: 185.00
Cena netto: 150.41 zł
Ilość sztuk:
Łopata Climbing Technology Snow Blade Telescopic

Łopata Climbing Technology Snow Blade Telescopic

Dopracowana w najdrobniejszym szczególe łopata śnieżna o kompaktowych rozmiarach, która po odpięciu styliska od części roboczej z łatwością mieści się w plecaku narciarskim. Optymalny wybór dla miłośników zimowych aktywności górskich. 

Klasyczna łopata lawinowa Climbing Technology Snow Blade Telescopic pozwalająca na sprawne działanie w przypadku zejścia lawiny. Całość charakteryzuje się zwartą konstrukcją o wysokiej wytrzymałości.

Zarówno szuflę, jak i stylisko wykonano z lekkiego, a zarazem wytrzymałego aluminium. Po złożeniu całość jest stosunkowo krótka. Dodatkowo stylisko jest składane, co pozwala na jego szybkie skrócenie na czas transportu w plecaku.

U góry łopata Climbing Technology Snow Blade Telescopic została zakończona specjalnym uchwytem T-kształtnym. Pozwala on na o wiele wygodniejszą pracę w czasie odkopywania osób zasypanych śniegiem.

Dużo uwagi poświęcono na dopracowanie szufli łopaty. Specjalne profilowanie zwiększa jej sztywność i wytrzymałość, co pozwala na pracę nawet w twardym śniegu. Szufla łopaty może również posłużyć jako element kotwicy śnieżnej, dzięki umieszczonym w niej otworom.

• Zastosowane materiały: aluminium
• Wymiary części roboczej: ok. 28 × 21 × 3,5 cm
• Długość łopaty: ok. 78/66 cm
• Długość trzonka po złożeniu łopaty: ok. 47 cm
• Waga: ok. 700 g

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij