Kategorie

sprzęt wspinaczkowy

Sprzęt do pracy na wysokości, prac wysokościowych - RATwork

Mnogość aspektów naszego życia możliwa jest tylko i wyłącznie dzięki wysiłkom ludzi, których nie zauważamy na co dzień. Ludzi, o których ciężkiej pracy często zapominamy lub nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak ważne zadania wykonują - gdyby nie prace wysokościowe, codziennie przez nich wykonywane nie bylibyśmy w stanie rano zaparzyć kawy, nie moglibyśmy podziwiać wspaniałych, kilkuset metrowych budowli, a po zmroku zatonęlibyśmy w ciemności. Wszystko to sprawia, że alpinizm przemysłowy jest zajęciem niezastąpionym i niezbędnym w czasach, w których przyszło nam żyć.

Nasza firma doskonale rozumie, jak ważną pracę wykonują wysokościowcy, dlatego oferowany przez RATwork sprzęt do pracy na wysokości spełnia wszelkie standardy jakości. Wybierając nasze produkty możecie być Państwo pewni co do komfortu, solidności oraz trwałości zakupionego sprzętu. Mnogość modeli dostępnych w naszym asortymencie oraz producentów obecnych w katalogu naszego sklepu wierzymy, że błyskawicznie i bezproblemowo dobiorą Państwo sprzęt odpowiedni do potrzeb oraz spełniający wszelkie, nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

Sortuj według:
PETZL Ławeczka C25

PETZL Ławeczka C25

149.50 pln
Przyrząd Camp LIFT

Przyrząd Camp LIFT

250.00 pln
Szelki Protekt P36

Szelki Protekt P36

160.00 pln
Szelki Protekt P05S

Szelki Protekt P05S

163.80 pln
Szelki Petzl NEWTON

Szelki Petzl NEWTON

464.00 pln
Bloczek Petzl TWIN

Bloczek Petzl TWIN

480.00 pln
Płytka Petzl PAW M

Płytka Petzl PAW M

202.00 pln
Płytka Petzl PAW S

Płytka Petzl PAW S

135.00 pln
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij