Kategorie

sprzęt wspinaczkowy

Przyrząd Autoasekuracyjny Climbing Technology EASY MOVE

Przyrząd Autoasekuracyjny Climbing Technology EASY MOVE
Cena: 600.00
Cena netto: 487.80 zł
Ilość sztuk:
Przyrząd Autoasekuracyjny Climbing Technology EASY MOVEPrzyrząd Autoasekuracyjny Climbing Technology EASY MOVE

Przyrząd Autoasekuracyjny Climbing Technology Easy Move

Rewolucyjny przyrząd do prac na wysokościach – auto-asekuracja, pozycjonowanie na stanowisku pracy, podchodzenie po linie – wszystko to, zamknięte w  kompaktowym, lekkim i estetycznym opakowaniu.

Easy Move jest owocem lat badań i testów prowadzonych w ściśle określonym celu – aby stworzyć najlepszy przyrząd chroniący przed upadkiem z wysokości. Cel został osiągnięty w 100% - Easy Move jest absolutnie bezbłędnym przyrządem asekuracyjnym, który zapewni bezpieczeństwo wszystkim profesjonalistom prowadzącym prace z dostępem linowym. Przyszedł czas, aby zmienić swój stary, wysłużony sprzęt na nowoczesne i perfekcyjne rozwiązania.

Głównym zastosowaniem jest auto-asekuracja. Można używać go wraz z liną statyczną o średnicy 11mm oraz karabinkiem bezpośrednio wpiętym do uprzęży lub za pośrednictwem lonży. Jak sama nazwa wskazuje, porusza się po linie z niesamowitą wręcz lekkością, bez najmniejszego oporu - zarówno w górę jak i w dół. Dzięki doskonałemu wyważeniu nie blokuje się nigdy przypadkowo. Jednak w przypadku gwałtownego obciążenia, na skutek odpadnięcia, blokuje się ze 100% skutecznością. Niezależnie od tego czy lina jest mokra, brudna, czy oblodzona.

Może być używany jako przyrząd do pozycjonowania na stanowisku pracy. Posiada „przełącznik” pozwalający na zablokowanie przyrządu, dzięki czemu możemy pewnie i bez wysiłku utrzymać się nawet w najtrudniejszym terenie. Przełącznik skonstruowany jest w taki sposób, aby niemożliwe było jego przypadkowe poruszenie – obraca się z dużym oporem i wystaje poza obudowę tylko na tyle, na ile jest to koniecznie potrzebne, aby dokonać zmiany trybu pracy.

Działa też jako przyrząd zaciskowy. Po dojściu na miejsce pracy nie ma potrzeby zmiany przyrządu – Easy Move pozwoli nam na swobodne poruszanie się w każdym kierunku, nieustannie dbając o nasze bezpieczeństwo.

Główne cechy Easy Move:

• wielofunkcyjność,
• niska waga oraz kompaktowa i estetyczna obudowa,
• możliwość zablokowania na linie na stanowisku pracy,
• bezpieczny przełącznik chroniący przed przypadkową zmianą trybu,
• płynne poruszanie się zarówno w górę jak i w dół,
• 100% skuteczności nawet na mokrej, brudnej lub oblodzonej linie,
• indywidualnie testowany.

Od dzisiaj możesz skupić się w pełni na swojej pracy, bez obaw o swoje życie i zdrowie – Climbing Technology Easy Move zadba o Twoje bezpieczeństwo w każdej sytuacji i każdych warunkach.

Ciężar: 190g
Kompatybilny z linami o średnicach 10,5mm – 11mm

Certyfikacja: CE 0333, EN 12841:2006-A/B, EN 353-2:2002, EN 358:1999

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij