Kategorie

sprzęt wspinaczkowy

Przyrząd Zaciskowy CAMP Turbo Chest CZARNY (CAMP-225601)

Przyrząd Zaciskowy CAMP Turbo Chest CZARNY (CAMP-225601)
Cena: 338.00
Cena netto: 274.80 zł
Ilość sztuk:
Przyrząd Zaciskowy CAMP Turbo Chest CZARNY (CAMP-225601)Przyrząd Zaciskowy CAMP Turbo Chest CZARNY (CAMP-225601)

Przyrząd Zaciskowy CAMP Turbo Chest CZARNY (CAMP-225601)

Rewolucyjny przyrząd zaciskowy, który posiada dwie własne rolki do płynnego kontaktu z liną. Dzieki temu przyrząd ten jest bardzo wydajny, łagodniejsze przesuwanie się względem liny. Zmniejsza to także niebezpieczne zużywanie się urządzenia, gdzie w tradycyjnych przyrządach lina mocno wyciera ścianki boczne urządzenia. Doskonałe profilowanie utrzymuje linę w odpowiednim ustawieniu zgodnie z korpusem urządzenia i walców, aby zapobiec wydostawaniu się liny z urządzenia podczas wahadeł i  trawersów.

 Zębaty hamulec został wykończony tak by zmniejszyć jego zużycie. Specjalnie zaprojektowane otwory, zapobiegają gromadzenia się błota, piasku i lodu. Urządzenie posiada również otwory odpływowe na drodze liny, aby umożliwić ucieczkę dla żwiru i wilgoci podczas użytkowania. Przyrząd pracuje w linii z ciałem. 

Mechanizm otwierania jest prosty i bezpieczny z możliwością zablokowania urządzenia otwartego dla łatwiejszego montażu, zaopatrzony w linkę która, znacznie ułatwia to pracę w rękawiczkach. Własne rolki pozwalają także by zamienić przyrząd na mały bloczek z hamulcem - max obciążenie 50 kg.

UWAGA: Ta konfiguracja nie jest przeznaczony do holowania lub zabezpieczenia ciał.

Dane techniczne:
• Waga: 109g
• Max obciążenie: 120 kg
• Zakres średnicy liny: 8 - 13mm
• Kolor: Czarny

Certyfikacja: CE, UIAA,
EN 567:2013, EN 12841 B (10-13mm)

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij