Kategorie

sprzęt wspinaczkowy

Regulamin

§
I Postanowienia ogólne:

1. Sklep Internetowy http://www.ratwork.pl prowadzony jest przez Jakuba Garścię wykonującego działalność gospodarczą pod firmą Ratwork S.C wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadającego adres miejsca wykonywania działalności, adres do doręczeń: ul. Ludowa 6, 30-544 Kraków. NIP: 667-238-39-55, REGON: 123228386, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@ratwork.pl, tel. +48 790-789-077

2. Sklep internetowy RATwork.pl działa na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie.

§
II Zamówienia

  1. Zamówienia na towar przyjmowane są drogą elektroniczną. Aby złożyć zamówienie nie jest konieczne rejestrowanie się przez użytkownika. W przypadku zamówień za pośrednictwem sklepu internetowego prosimy w szczególności o sprawdzenie podanego numeru telefonu, w przeciwnym wypadku kontakt z Państwem będzie utrudniony.

2. Aby złożyć zamówienie musisz mieć skończone 18 lat lub posiadać zgodę rodziców.

3. Wysyłki są realizowane na terenie Polski.

4. Wysyłki zagraniczne traktowane są indywidualnie, po wcześniejszych ustaleniach.

5. Klient ma prawo zwrotu towaru w ciągu 14 dni od daty zakupu. Towar nie może posiadać wad (oprócz wad gwarancyjnych) oraz jest czysty i nie posiada śladów użytkowania.

§
III Koszty i realizacja zamówienia

1. Dostarczenie towaru następuje w terminie podanym przez operatora od momentu potwierdzenia zamówienia.

2. Przesyłki są wysyłane firmą kurierską, a ich koszt zależy od ciężaru i kwoty na jaką jest złożone zamówienie. Dla stałych klientów koszt przesyłek jest ustalany indywidualnie.

3. Paczki dostarczane są tylko w dni robocze.

4. Wszystkie ceny są cenami brutto i zawierają podatek VAT .

 

§
IV Reklamacje

1. Jeżeli zakupiony towar nie odpowiada Państwa oczekiwaniom, istnieje możliwość jego zwrotu lub wymiany w ciągu 14 dni od otrzymania produktu. Towar musi być nieużywany, czysty i kompletny.

2. Przesyłkę należy odesłać na koszt własny na adres sklepu, przed wysyłką prosimy o tym nas poinformować. Po otrzymaniu zwracanego towaru zostaną zwrócone koszty towaru oraz koszty wysyłki.

4. Towary wadliwe są natychmiastowo wymieniane na nowe, pod warunkiem zgłoszenia uszkodzenia w terminie 7 dni od daty otrzymania przesyłki.

5. Należy przed wysyłką zwrotną poinformować o tym nasz sklep: sklep@ratwork.pl

6. Przy rezygnacji z towaru pieniądze zwracamy przelewem bankowym na podany rachunek. Zwroty nie mogą być nadsyłane paczką pobraniową.

7. Do przesyłanego do nas towaru prosimy dołączyć oryginał faktury oraz formularz zwrotu towaru.

8. Towar należy przesyłać na adres naszego sklepu.

§
V Dane osobowe klientów

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz.U. 1997 nr 133 po. 833) o ochronie danych osobowych informujemy, że dane osobowe naszych klientów są przechowywane w zbiorze danych naszej firmy. Dane osobowe zbierane są wyłącznie na nasze potrzeby i przetwarzane w celu realizacji zamówień, prowadzenia akcji promocyjnych i reklamowych z zachowaniem wymogów zabezpieczenia danych określonych w przepisach o ochronie danych osobowych.

W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt.

 

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij