Kategorie

sprzęt wspinaczkowy

Uprząż dziecięca Climbing Technology JUNGLE

Uprząż dziecięca Climbing Technology JUNGLE
Cena: 166.00 199.00
Cena netto: 134.96 zł
Ilość sztuk:
Uprząż dziecięca Climbing Technology JUNGLEUprząż dziecięca Climbing Technology JUNGLEUprząż dziecięca Climbing Technology JUNGLEUprząż dziecięca Climbing Technology JUNGLE

Uprząż dziecięca Climbing Technology Jungle

Pełna uprząż wspinaczkowa Jungle świetnie spisze się na ścianie, jak i w parkach linowych. Bezpieczeństwo i wygoda najmłodszych adeptów wspinaczki jest niezwykle istotne podczas stawiania pierwszych kroków na ścianie. Najnowszy model uprzęży zaproponowany przez firmę Climbing Technology pozwala zapewnić dzieciom idealne warunki do zabawy jak i pokonywania pierwszych wspinaczkowych wyzwań.

• Uprząż posiada regulowane szybkimi klamrami pasy ramienne i pętle udowe. Pozwoliło to na szeroki zakres regulacji obejmujący dzieci o wzroście 95-140 cm. Łączenie pasków znajdujące się na plecach zostało zabezpieczone panelem z materiału zwiększając wygodę użytkownika.
• Model ten wyposażono w innowacyjną klamrę Magnetic Twist z wbudowanymi magnesami. Pozwala ona na szybkie zapięcie uprzęży, a jednocześnie jej budowa zapobiega przypadkowemu otwarciu. Pętla do wpinania uprzęży jest łatwa do zlokalizowania dzięki zastosowanemu pomarańczowemu kolorowi.
• Model Jungle to doskonała dziecięca uprząż wspinaczkowa, która sprawdzi się w wielu zastosowaniach.

ciężar uprzęży: 260g
Przeznaczona dla dzieci:
- o ciężarze do 40kg
- o wysokości od 90cm do 140cm

Certyfikacja: CE 0333, EN 12277

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij