Kategorie

sprzęt wspinaczkowy

Zestaw asekuracyjn Ocun Belay Eagle Hurry Set Blue

Zestaw asekuracyjn Ocun Belay Eagle Hurry Set Blue
Cena: 92.00
Cena netto: 74.80 zł
Ilość sztuk:
Zestaw asekuracyjn Ocun Belay Eagle Hurry Set Blue

Zestaw asekuracyjn Ocun Belay Eagle Hurry Set Blue

Zestaw do asekuracji Ocun Belay Eagle Hurry Set składa się ze sprawdzonego karabinka HMS oraz lekkiego przyrządu Hurry. Całość sprawdzi się podczas wspinaczki w skałach i na sztucznej ściance.

Ocun Belay Eagle Hurry Set to podstawowy zestaw do asekuracji, składający się z kubka asekuracyjnego Hurry i karabinka osobistego Eagle HMS Screw.

Zakręcany karabinek Ocun Eagle HMS Screw o dużym prześwicie i ergonomicznym kształcie, bardzo dobrze leży w dłoni. Karabinek wykonano z lekkiego stopu aluminium, a mocne profilowanie korpusu zapewnia większą wytrzymałość, lepsze rozłożenie sił działających na karabinek oraz odporność na zużycie. Zamek typu catch-free powoduje, że nie zahaczymy liną czy taśmą podczas manipulacji sprzętem.

Waga: ok. 70g
Wytrzymałość: 23.10.8 kN
Certyfikacja: EN12275, EN362:2004/B/T

Przyrząd asekuracyjny Ocun Hurry to niezwykle lekki kubek asekuracyjny, który sprawdzi się w skałach czy podczas intensywnego treningu z liną na sztucznej ściance. Niską wagę uzyskano, dzięki zastosowaniu lekkich stopów. Odpowiednie wyprofilowanie i rowki w kształcie V zapewniają kontrolę przesuwu liny. Przyrząd asekuracyjny Hurry umożliwia asekurację z linami pojedynczymi (zakres średnicy lin: 9-10.5 mm) i podwójnymi (zakres średnicy lin: 7,8-9,5 mm). Waga: ok. 42g

Ocun Belay Eagle Hurry Set to minimalistyczny zestaw asekuracyjny, który będzie idealnym wyborem dla wspinaczy, którym zależy na znaczącym obniżeniu wagi sprzętu.

Dane techniczne:
• Do lin: 7,8-10,5mm
• Materiał: Stopy lekkie
• UIAA: V
• Waga: 120g
• Wymiary: 102x75mm
• Wytrzymałość: 23.10.8 kN

Certyfikacja: CE: 1019, EN: 12275; 362

 

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij